#1 2008-06-08 16:11:17

Morteo

lampart

8264426
Skąd: Rybie
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 30
Punktów :   

Jak szybko zarobić?

W tym temacie chcę powiedzieć dla tych co niewiedzą jak łatwo i może trochę szybko zarobić mając odpowiednie skille. Więc najlepiej połączyć ze sobą mining z herbalismem. Dwie profesje w których nic poza zbieraniem nie robimy. Jedyny minus jest to, że to wszystko zajmuję strasznie dużo miejsca i po pewnym czasie musimy wracać aby się wypróżnić. Najwięcej zapewne uzbieramy roślinek, które możemy sprzedawać po prostu vendorom. Skałki dopiero są ciekawe. Przy dawaniu odpowiednich cen możemy bardzo szybko uzbierać dużą ilość golda. Przykład (sam tego doświadczyłem): 60 iron ore, każda 20-stka po 10g i już po 15 minutach miałem na koncie prawie 30g. Czemu prawie? Ponieważ AH pobiera zawsze pewną prowizję zależną od ceny przedmiotu. Więc jak ktoś wie gdzie dużo jest iron ore i po załóżmy h zbierania ich może zarobić naprawdę niezłą kasę. Powiem jeszcze, że jest takich miejsc parę ale najlepsze to jest całe Arathi Highlands gdzie można np. expić i zbierać będąc w jaskiniach i ich pobliżu, bądź szybko zbierać idąc wzdłuż gór. Pamiętajcie również, że czasami może nam wpaść jeszce parę innych, cennych rud .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forsakenangels.pun.pl www.bleach-online.pun.pl www.newgeneration.pun.pl www.wwegame.pun.pl www.all4nokia.pun.pl