#1 2008-06-06 15:22:11

Undeadminion

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 45
Punktów :   
WWW

mining

Umieszczaijcie tu info co do polozenia zloz. Gdzie? (obok czego)sie znajduja , jakie rudy i ich ilosc (w przyblizeniu). Gornicy wszystkich ras Laczcie sie! xD


Tausand Needles (nie wiem czy dobrze pisze) Splitlof hold (kopalnia i okolice) gold - 5 iron - 15 Milych wykopkow:P


For Honor

Offline

 

#2 2008-06-07 17:31:48

Peco

wilk

Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: mining

thousand needles jak chcecie naprawde dużo iron to zapraszam do arathi highlands:P wystarczy pobiegać przy skałach na obrzeżach terenu i gwarantuje duuuuży łup

poza tym myśle że iron jest w miare popularne i nie ma z nim większych problemów bardziej w temacie przydadzą się rzadsze skały które ciężko znaleźć typu mithril

za mithrilem proponuje pobiegać w 2-óch miejscach: w arathi highlands -  na wschód od hammerfall przy skałach jest 7 veinów w miare blisko siebie... jeśli wykopiemy wszystkie 7 i wrócimy do pierwszego trafimy idealnie na respawn

druga miejscówa jest w feralas gdzieś na południe od dire maul (ale to tak zupełnie na południe) jest jaskinia (a właściwie 2 jaskinie) w ktorych znajdziemy około 15 veinów (co do ilości moge sie mylić dawno mnie tam nie było). w każdym razie kopiąc na przemian w obydwóch jaskiniach nie będziemy sie nudzić

Offline

 

#3 2008-06-08 13:27:23

Undeadminion

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 45
Punktów :   
WWW

Re: mining

Jesli chodzi o thorium to najlepszym miejcsem jest chyba Un Goro. Na zachodzie jest jaskinia z duza jego iloscia. Moby sa wkurzajace bo rzucaja czary na 30m. 49-55lv,  sa to robaki.  Zreszta ten mineral jest porozrzycany po calym un goro. Opyla sie jeszcze zbierac tam krysztal do q bardzo przydatny dla warka.

Propo skladnikow to w un goro z elementali (na srodku) leci Heart of fire oraz Coal przydatne dla kazdego palajacego sie Weaponsmithingiem.

Sporo truesilver ore jest w Badlands na pd-zach w gorach i mniej wiecej blisko siebie.


For Honor

Offline

 

#4 2008-06-08 15:48:30

Morteo

lampart

8264426
Skąd: Rybie
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 30
Punktów :   

Re: mining

Ja zaś dość dużo Mithril Ore widziałem w Alterac Mountains tam gdzie kręcą się ogry. W Arathi Highlands wszędzie tam gdzie jaskinie z ogrami (czyli tak na środku mapy i na południu nie daleko przejścia chyba do Wetlands). Dużo też iron i troche mithrill z truesilver ore jest po prawej stronie Hamerfall w Arathi więc jest tam ogólnie spoko

Offline

 

#5 2008-06-10 18:11:34

kariXo

wilczek

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: mining

Lokacje wszystkich  żyłek według Thottbota:

Copper vein
Tin vein
Silver vein
Iron deposit
Gold vein
Mithril deposit [ Nie działa na Bugalonie ]
Truesilver deposit
Small thorium vein
Rich thorium vein

Nie gwarantuje ze wszystko jest tam gdzie ma byc, bo niektore komentarze mowia o zmieniajacych się lokacjach wraz z patchami. Jak gdzies nie ma nic to powiedzcie, zmienie lokacje. Mam nadzieje ze pomoglem

Ostatnio edytowany przez kariXo (2008-06-11 14:16:07)

Offline

 

#6 2008-06-10 22:33:30

Peco

wilk

Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: mining

mithril w ogóle sie nie sprawdza na avalonie w/g map z neta. trzeba szukać samodzielnie lub w lokacjach wskazanych wcześniej. chyba że coś dołożyli ale nie zauważyłem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otfix.pun.pl www.dissowo.pun.pl www.sterta.pun.pl www.aplikacjakielce.pun.pl www.groupix.pun.pl